Drewno opałowe ceny

Drewno opałowe ceny

  Masz dobrą łaźnią, także chcesz rozpalić ognisko lub zrobić grilla? Potrzebujesz drewna o wysokiej jakości i nie wiesz gdzie ja wzięć? Dobrze trafiłeś, spółka z. o. o. Halpek-Kamjamka oferuje sprzedaż drzewna opałowego hurtowo od 21 m³ za atrakcyjną ceną. Wysoką jakość gwarantowana.
 Drewno posiekane z dębu i grabu, kameralne suszenie z wilgotnością 20% lub 40 %. Długość drewna 33, 25 cm, pakowane w 1,0 x 1,0х 2,0 m.
 Zamówienia drewna można składać telefonicznie. Więcej informacji znajdą znajdziesz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Typ ogłoszenia: sprzedam
 
Zamówienie
 
publishDo góry
 

Inne ogłoszenia rubryki Lesnictwo

Drewno opałowe i kominkowe w dobrej cenie!

Drewno opałowe i kominkowe w dobrej cenie!

18.05.2016

Oferujemy sprzedasz drewna opałowego bardzo wysokiej jakości w metrach sześciennych (m3), gatunków (dąb,grab ) w przystępnej cenie. W magazynie są:1. Drewno posiekane suszone z d…

Typ: sprzedam

 
 
Drewno opałowe w ofercie

Drewno opałowe w ofercie

18.05.2016

Spółka z. o. o. Halpek-Kamjamka została założona w 2013 roku. Jest prodocentem oraz sprzedawcą drewna opałowego zarówno dla klientów hurtowych od 21 m³. Zamówienia drewna można sk…

Typ: sprzedam

 
 
 

Kontakty

Drewno kominkowe z dębu i grabu
(główne biuro)

Ukraina, Lwów, Kamjanka Buzka, ul Shewczenka, dom 72
  • +38 (068) 490 46 XX

Rodzaje działalności

Spółka z. o. o. Halpek-Kamjamka powstała w 2013 roku. Działalność firmy od początku jej istnienia związana jest z branżą drzewną. Podstawowa działalność to produkcja i realizacja drewna kominkowego. Sprzedaży i eksport drewna opałowego na Ukrainie i do krajów Unii europejskiej. Oferujemy twardy gatunek drewna: grab, dąb. Produkty odpowiadają wszystkim europejskim technologicznym wymaganiom i standardom.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create