Najlepsze drewno do kominka

Najlepsze drewno do kominka

   Masz w domy kominek i nie masz zielonego pojęcia, jakie drewno do niego są lepsze, jakiego gatunku drewna dać pierwszeństwo i jak prawidłowo rozpalić w kominku? Nie martw się, nasza firma pomoże Ci w tym.
  Spółka z. o. o. Halpek-Kamjamka oferuje sprzedaż drewna opałowego  z dębu. Drewna z dębu są najlepsze do paleniska kominka: zawierają mało żywicy, mało wściekają się i równomiernie spalane. Takie drewno długo się palą, wydzielając dużo ciepła i przyjemny zapach. Warto wybierać, drzewa w średnim wieku.
  Oferujemy sprzedaż drewna na eksport odbywa się w różnych rozmiarach. Długość drewna mogą być 22 (25) cm, 30 (33) cm, grubości drewno posiekane powinny być od 8 do 16 cm i więcej.
  Zapraszamy do współpracy! Wiecej informacji można znaleść na stronie internetowej lub telefonicznie.

Typ ogłoszenia: sprzedam
 
Zamówienie
 
publishDo góry
 

Inne ogłoszenia rubryki Drewno, celuloza, polfabrykaty

Paliwo stałe z Ukrainy

Paliwo stałe z Ukrainy

14.06.2016

 Dostępne biopaliwo dla domu lub przedsiębiorstwa od ukraińskiego producenta. Paliwo stałe - drewno z dębu i gradu w ofercie. Jakość i charakterystyki produktu odpowiadają wszystkim…

Typ: sprzedam

 
 
Ceny drewna opałowego

Ceny drewna opałowego

14.06.2016

Sprzedaż drewna opałowego na eksport od ukraińskiego producenta, wygodne umowy współpracy, jakościowy, ekologiczne czysty produkt za atrakcyjnymi cenami. Zapoznać sie z asortymentem…

Typ: sprzedam

 
 
 

Kontakty

Drewno kominkowe z dębu i grabu
(główne biuro)

Ukraina, Lwów, Kamjanka Buzka, ul Shewczenka, dom 72
  • +38 (068) 490 46 XX

Rodzaje działalności

Spółka z. o. o. Halpek-Kamjamka powstała w 2013 roku. Działalność firmy od początku jej istnienia związana jest z branżą drzewną. Podstawowa działalność to produkcja i realizacja drewna kominkowego. Sprzedaży i eksport drewna opałowego na Ukrainie i do krajów Unii europejskiej. Oferujemy twardy gatunek drewna: grab, dąb. Produkty odpowiadają wszystkim europejskim technologicznym wymaganiom i standardom.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create